Think free

W działalności DS Development kierujemy się hasłem „Think free”, stanowiącym fundament, wokół którego budujemy wartości firmy. Zespół tworzą doświadczeni i energiczni ludzie, stale generujący świeże pomysły.

Klientom proponujemy wyłącznie dobrze przemyślane i nowatorskie projekty. Naszą ofertę wyróżniają: oryginalna architektura oraz innowacyjne i wygodne rozwiązania. Starannie wybieramy lokalizacje nowych inwestycji, budując osiedla w otoczeniu natury, morza, a jednocześnie oddalone jedynie o kwadrans od centrum Gdyni.

Zaufało nam już ponad 2000 Klientów,
którym przekazaliśmy klucze do 550 mieszkań i domów.

Inwestycje w realizacji

Inwestycja PORTO MARE w nadmorskich Mechelinkach/k.Gdyni to połączenie komfortu i elegancji w otoczeniu natury. Efektowna architektura, katedralne sufity, zieleń na budynkach oraz starannie zaprojektowana przestrzeń na osiedlu to zaledwie kilka atutów jakie udało się uzyskać dzięki współpracy z jedną z najlepszych pracowni projektowych- Studio Kwadrat.

Lokalizacja: ul. Zatokowa, Mechelinki

Mieszkania w szeregach to nasza propozycja dla osób, które szukają praktycznego i wygodnego rozwiązania dla siebie i bliskich w rozsądnej cenie. Do każdego z mieszkań jest przypisany ogród, a w części nieruchomości istnieje również możliwość dodatkowej adaptacji poddasza.

Lokalizacja: ul. Sezamkowa, Dębogórze

Zrealizowane inwestycje

anchoria

Nad Zatoką Pucką w Mechelinkach budujemy Apartamenty Anchoria. W każdym budynku powstaną 4 lokale z wygodnymi rozwiązaniami dla mieszkańców i widokiem na morze. Dla osób ceniących kontakt z naturą i możliwości aktywnego wypoczynku.

Lokalizacja: ul. Do Morza, Mechelinki

Osiedle mieszkań willowych powstające w Dębogórzu w otoczeniu zieleni. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się naturą spędzając czas we własnych ogrodach.

Lokalizacja: ul. Paprykowa, Dębogórze

Gmina Kosakowo łączy atuty życia w mieście i poza miastem. Z nowego osiedla blisko jest także do jednostek edukacyjnych, służby zdrowia, miejsc rekreacji i rozrywki oraz większych i mniejszych sklepów.Domy jednorodzinne w zabudowie Fourplex łączą cechy budynków jednorodzinnych z niskimi kosztami inwestycyjnymi i eksploatacyjnymi. 136 mieszkań o powierzchniach od 75 do 100 m2.

Lokalizacja: ul. Bakaliowa, Dębogórze

Nowoczesna i stonowana architektura – tylko do 4 mieszkania w budynku bliźniaczym. Mieszkania o powierzchni od 80 do 113 m2 z ogrodami o powierzchni nawet 150 m2, garażami i możliwością adaptacji poddasza. Osiedle w Dębogórzu.

Lokalizacja: ul. Bakaliowa, Dębogórze

Osiedle Twin Park w Kosakowie składa się z dwóch rzędów niewielkich domów. W każdym domu znajdują się cztery lokale mieszkalne – dwa na parterze oraz dwa dwupoziomowe na wyższej kondygnacji. Właściciele mieszkań na parterze mogą korzystać z własnych ogródków, a z wyższych kondygnacji z balkonów. Do każdego mieszkania przynależy indywidualne miejsce postojowe. 68 mieszkań o powierzchni od 42 do 68 m2.

Lokalizacja: ul. Kalinowa, Kosakowo

 

Twin Park II to kameralne osiedle. Jedynie 16 mieszkań z własnymi ogrodami lub balkonami. Inwestycja powstaje w spokojnej okolicy, na wzgórzu w Kosakowie.

Lokalizacja: ul. Kalinowa, Kosakowo