Think free

W działalności DS Development kierujemy się hasłem „Think free”, stanowiącym fundament, wokół którego budujemy wartości firmy. Zespół tworzą doświadczeni i energiczni ludzie, stale generujący świeże pomysły.

Klientom proponujemy wyłącznie dobrze przemyślane i nowatorskie projekty. Naszą ofertę wyróżniają: oryginalna architektura oraz innowacyjne i wygodne rozwiązania. Starannie wybieramy lokalizacje nowych inwestycji, budując osiedla w otoczeniu natury, morza, a jednocześnie oddalone jedynie o kwadrans od centrum Gdyni.

Zaufało nam już ponad 2000 Klientów,
którym przekazaliśmy klucze do 550 mieszkań i domów.

Zrealizowane inwestycje

Anchoria

ul. Do Morza, Mechelinki

Nad Zatoką Pucką w Mechelinkach budujemy Apartamenty Anchoria. W każdym budynku powstaną 4 lokale z wygodnymi rozwiązaniami dla mieszkańców i widokiem na morze. Dla osób ceniących kontakt z naturą i możliwości aktywnego wypoczynku.

Anchoria to także nowoczesny Aparthotel, lokale w komfortowym obiekcie w Mechelinkach – 400 m od morza, blisko Trójmiasta – umożliwiające inwestycję w nadmorski apartament i osiąganie nawet 6% zysku w ciągu roku. Hotel już działa i przyjmuje gości!

Harmony

ul. Paprykowa, Dębogórze

Osiedle mieszkań willowych powstające w Dębogórzu w otoczeniu zieleni. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się naturą spędzając czas we własnych ogrodach.

Fourplex 2

ul. Bakaliowa, Dębogórze

Nowoczesna i stonowana architektura – tylko do 4 mieszkania w budynku bliźniaczym. Mieszkania o powierzchni od 80 do 113 m2 z ogrodami o powierzchni nawet 150 m2, garażami i możliwością adaptacji poddasza. Osiedle w Dębogórzu.

Twin Park II

ul. Kalinowa, Kosakowo

Twin Park II to kameralne osiedle. Jedynie 16 mieszkań z własnymi ogrodami lub balkonami. Inwestycja powstaje w spokojnej okolicy, na wzgórzu w Kosakowie.